Buradasınız
Anasayfa > Haberler > Super Talent’dan 2TB PCIe SSD

Super Talent’dan 2TB PCIe SSD

Yeni SSD,  Sunucular, İş İstasyonları ve Oyun Meraklılarına yüksek performans, IOPS değeri ve güvenilir depolama vaat ediyor.

Flash ürünler ve DRAM pazarının ilginç oyuncularından Super Talent Technology, RAIDDrive™ ürününü duyurdu. PCI Express tabanlı depolama çözümü sunan ürün, başarım ve kapasite sınırlarını zorluyor. RAIDSSD™ ürün grubunun devamı olan yeni RAIDDrive, pazarın en yüksek kapasiteli sunucu tabanlı katı hal sürücüsü durumunda.

RAIDDrive, 2 TB MLC ya da  SLC Nand Flash bellek desteğine sahip ayrıca DRAM Cache yongası içermekte ve  RAIDDrive ES ani güç kayıplarında veri kaybını önleyen bir pil bulunduruyor.  RAIDDrive serisi ürünler PCIe Gen. 2.0 x8 arayüzü ile sisteme bağlanıyor. Bu sayede 1.2GB/saniye değerine ulaşan okuma hızı ve 1.3GB/saniyeye ulaşan veri yazma hızı değerleri elde edilebiliyor. Modele bağlı olarak  sunulan bir dahili RAID5 desteği de verieln bilgiler arasında yer alıyor.  Super Talent’dan yapılan açıklamada  daha detaylı bilgilerin Haziran ayında verileceğini belirtiliyor.

Top