Buradasınız
Anasayfa > Haberler > Kingston XS2000 Taşınabilir SSD Ürününü Duyurdu

Kingston XS2000 Taşınabilir SSD Ürününü Duyurdu

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company flash bellek iştiraki olan Kingston Digital; USB 3.2 Gen 2×2 hızlarına sahip XS2000 taşınabilir SSD sürücüsünü duyurdu. Yeni sürücü, yüksek performansı küçük boyut ile bir arada sunuyor.

XS2000, 2,000MB/s değerine ulaşan yüksek aktarım hızları ile kullanıcılara kesintisiz üretkenlik sunuyor. 2TB değerine varan kapasiteler ve üstün performansı ile yüksek çözünürlüklü görseller, 8K videolar ve diğer büyük boyutlu dosyaların kolayca taşınabilmesini sağlıyor. USB Type-C® bağlantı arayüzünü kullanan sürücü, içerik üreticilerinin PC ya da mobil cihazlarında kolayca saklayıp dosyalarına erişebilmelerine imkan tanıyor. Tipik bir SSD sürücünün yarısı boyutlarında olan XS2000, çıkarılabilir kauçuk kılıfı ile IP55 su ve toz dayanımı sayesinde iş ya da hobi projelerinde mükemmel depolama çözümü sunuyor.

XS2000;  500GB, 1TB, 2TB kapasite seçenekleri ve 5 yıl garanti ile bilendenal.com‘da satışa sunuluyor. Ürün bilgisi için ASNET ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.

Top