Buradasınız
Anasayfa > Haberler > Western Digital, WD Markalı İlk Taşınabilir SSD Sürücüsünü Duyurdu

Western Digital, WD Markalı İlk Taşınabilir SSD Sürücüsünü Duyurdu

Depolama teknolojisi alanında lider firmalardan Western Digital Corporation, My Passport™ SSD adını verdiği ilk taşınabilir SSD ürünlerini duyurdu. Olağan üstü yüksek aktarım hızları ve ödüllü tasarımı ile yeni My Passport SSD; firmanın küçük boyutlu My Passport taşınabilir sürücü yelpazesinin en yeni üyesi oldu. İçerik üreticileri, teknoloji meraklıları için tasarlanan yeni My Passport SSD, hareket halindeyken büyük dosyaları yönetmek için olağanüstü hız ve taşınabilirliği bir araya getiriyor.

515 MB/s değerine ulaşan aktarım hızlarına sahip My Passport SSD, WD markası tarafından sunulan en hızlı My Passport sürücüsü durumunda. Yeni, süper hızlı sürücü, USB Type-C ™ girişine sahip yeni nesil bilgisayarlar için tasarlanmıştır,  USB 3.1 Gen 2 (10Gb / s) ile uyumludur. Yeni nesil sistemler için USB Type-C/Type-C kablo ve USB Type-A girişine sahip sistemler ile kullanım için adaptörle birlikte kullanılma sunuluyor. PC için tasarlanan ve Mac sistemler ile de uyumlu olan My Passport SSD, 256 bit AES donanımsal şifreleme ve parola koruması ile veri güvenliği sunar. Aynı zamanda değerli verilerin daima güvende olması için, 2 metre yükseklikten düşme ve 1500G kuvvetine karşı dayanıklılık testlerinden geçirilmiştir.

My Passport SSD, büyük fotoğraf ve video kütüphanelerini hızla yönetmek, dosyaları ve önemli belgeleri hızlı bir şekilde yedeklemek, sanal makineler çalıştırmak veya dizüstü bilgisayarınızın SSD depolama alanını bilgisayarınız ile birlikte her yere götürmek için mükemmel bir depolama çözümüdür. Kullanıcıların verilerini otomatik olarak yedeklemelerini sağlayan WD Backup ™ yazılımına da sahip olan yeni sürücü; 1 TB, 512GB ve 256GB kapasite seçenekleri ile kullanıma sunuluyor.

Top