Buradasınız
Anasayfa > Haberler > Transcend İnce Sistemler için Tasarlanan 1TB Kapasiteli M.2 SSD Sürücülerini Duyurdu

Transcend İnce Sistemler için Tasarlanan 1TB Kapasiteli M.2 SSD Sürücülerini Duyurdu

Dünyanın önde gelen depolama ve çoklu ortam çözümleri üreticilerinden Transcend Information, Inc., Ultrabook, tablet ve dizüstü gibi çok ince sistemlere yönelik 1TB 2280 M.2 SSD çözümünü duyurdu. MTS800 M.2 SSD sürücü yüksek kaliteli MLC NAND yongaları sayesinde güvenilir ve kararlı depolamanın yanı sıra Global Wear-leveling, Advanced Garbage Collection ve Device Sleep gibi işlevlere sahip.
Sıradışı Kapasite ve Yüksek Hız
Yeni nesil SATA III 6Gb/s arayüzüne sahip Transcend MTS800 sürücüler 560MB/s okuma ve 460MB/s yazma hızları sunuyor. 1TB kapasiteli ürünün duyurulması ile MTS800 ürünleri 32GB ile 1TB aralığında kapasite çözümlerine sahip hale geliyor. Bu sayede kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı ve ekonomik seçenekler sunuluyor.
32GB~1TB kapasiteler ile sunulan MTS800 ürünleri haricinde farklı biçim faktörlerine sahip MTS400 ve MTS600 M.2 SSD ürünleri de 32GB’dan 512GB’a kadar kapasite seçenekleri ile Transcend tarafından kullanıcılara sunulmakta. M.2 SSD sürücülerden oluşan MTS ürün ailesi 3 yıl garanti süresine sahip.
Kaynak : Transcend
Top