Buradasınız
Anasayfa > Haberler > Transcend Endüstriyel Uygulamalara Yönelik SLC SSD570 Ürününü Duyurdu

Transcend Endüstriyel Uygulamalara Yönelik SLC SSD570 Ürününü Duyurdu

Endüstriyel ürün çözümlerinde önde gelen üreticilerden olan Transcend, SLC NAND yongalı yeni endüstriyel SSD çözümü olan 2,5 inç SSD570 ürününü duyurdu. 128GB kapasiteli SSD570, SATA III 6Gb/s arayüzünün de desteği ile 510 MB/s okuma ve 450 MB/s yazma hızları sunabiliyor. Endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmış olan Transcend SSD570, IPS işlevi, Device Sleep ve S.M.A.R.T. desteği sayesinde daha düşük güç tüketimi ve daha yüksek veri koruması sunmakta.

SLC NAND Flash Teknolojisi
Gelişmiş TS6500 denetleyicisi ve yüksek kaliteli SLC NAND flash yongaları ile Trasncend SSD570 MLC sürücülere göre verilerin daha kararlı ve dayanıklı biçimde saklanmasını sağlamakta. Yüksek hız ve okuma-yazma dayanımını, düşük hata oranları ile birlikte sunuyor. Darbe ve titreşime dayanıklı yapısı ile Transcend SSD570 hassas ve veri bütünlüğü gerektiren uygulamalarda kullanım için mükemmel çözümler sunmakta.

Dahili IPS İşlevi
Transcend SSD570; Transcend’in diğer SSD serilerinden çok daha güçlü dahili IPS (Intelligent Power Shield-Akıllı Güç Koruması) işlevine sahiptir. Güç koruması bulunmayan normal SSD sürücüler ile karşılaştırıldığında, Transcend SSD570 sürücü; IPS işlevi sayesinde ani güç kesintisi durumunda çok daha fazla veriyi sürücüye yazabilmektedir. IPS işlevi ani güç kesilmelerinde veri aktarımı yapmakta olan SSD sürücünün yazma koruması durumuna geçme süresini uzatarak veri bütünlüğü bozulmasını önlemekte.

Sürücü performansını arttırmak içim Transcend SSD570 ayrıca başka teknolojiler ile de desteklenmekte. Device sleep (Dev-Sleep), S.M.A.R.T. desteği, güvenlik komutu, dahili ECC işlevi ve global wear-leveling algoritması ile sürücünün en iyi kararlılık ve güvenilirlik ile çalışması sağlanıyor.

64GB ve 128GB kapasite seçeneklerine sahip Transcend SSD570, 3 Yıl garanti süresine sahip. Transcend SATA II 3Gb/s arayüzüne sahip sistemler için de SLC yongaları kullanan; 8GB, 16GB ve 32GB kapasiteli SSD520 ürününü kullanıma sunmuş durumda.

Kaynak : Transcend

Top