Buradasınız
Anasayfa > Haberler > Kingston Digital DC400 Giriş Seviyesi Data Center SSD Serisini Duyurdu

Kingston Digital DC400 Giriş Seviyesi Data Center SSD Serisini Duyurdu

Kingston Technology iştiraki olan Kingston Digital, Inc., kurumsal katı hal sürücü ailesinin en yeni üyesi olan Data Center 400 (DC400) SSD serisini duyurdu. DC400 SSD,  veri merkezleri kullanım için tasarlanan giriş seviyesi kurumsal katı hal sürücü ailesi olarak tanıtıldı. Web sunucular ve düşük hacimli veri tabanları gibi yazma odaklı uygulamalar için uygun depolama çözümleri sunuyor. Bu sayede dayanım ve güvenilirliğin ön planda olduğu, karışık iş yüklerinin kullanıldığı ortamlar olan veri merkezleri için ideal sürücü çözümleri.

DC400 SSD sürücüler; veri merkezleri için son derece önem taşıyan yüksek hizmet kalitesi (Qos-quality of service) değeri sağlayabilmek için yüksek IOPS değerleri ve düşük gecikmesi süresi özelliklerine sahip. Geliştirilmiş dahili DRAM önbellek sayesinde elde edilen yüksek ve kesintisiz IOPS sayesinde okuma/yazma iş yüklerinin performansını arttırıyor. Kullanıcı tarafından ayarlanabilir “over-provisioning” yapılandırması ile IOPS performasında artış sağlanmakta ve kurumsal bellenim (firmware) ile gecikmesi sürelerinde yapılan geliştirme ile zorlu iş yüklerinde düşük veri erişim süreleri sunuyor. Ayrıca DC400 SSD sürücüler, uçtan uca koruma ve bellenim(firmware) tabanlı güç koruması işlevleri (“pFAIL”) ile kurumsal sınıf güvenilirlik sunmaktalar.

DC400 SSD sürücüler 400GB, 480GB, 800GB, 960GB, 1.6TB ve 1.8TB kapasite seçenekleri ile kullanıma sunuluyor. 400GB, 800GB ve 1.6TB kapasiteli modeller yüksek IOPS ve düşük gecikme süreleri ile öne çıkıyor. 1.8TB kapasiteli model ise yüksek kapasite ihtiyacı olan okuma odaklı uygulamalar için özel olarak kullanıma sunulmakta.

Tüm DC400 SSD modelleri 5 yıl garanti, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliğine sahip.

Top